Юридична компанія "AdvokatoV"

Юридична компанія "AdvokatoV"

Id=25

м. Бориспіль, 24

advokatov. com. ua - Ми завжди раді допомогти!

 

Консультування
Надання безоплатної правової допомоги в телефонному режимі, оцінка ситуації та консультація щодо дій спрямованих на захист Ваших прав та законних інтересів. В разі необхідності подальшої співпраці, або коли питання досить обємне, консультація проходить при зустрічі в офісі. 
Підготовка документів
Правовий аналіз ситуації та представлених документів, оцінка перспектив досудового / судового розгляду. Підготовка договорів, контрактів, претензій, відповідей, запитів, клопотань, протоколів, актів, листів, позовних заяв та інших документів з посиланням на нормативні акти. 


Судовий захист, Представництво
Представництво в судовому, досудовому і в позасудовому врегулюванні спору. Підготовка апеляційних і касаційних скарг, заяв, протестів, клопотань та інших процесуальних документів, що необхідні в судовому процесі. Також, участь в переговорах з опонентом з метою з’ясування позицій, оцінки ситуації, досягнення компромісу і укладення мирової угоди. 


Збір, аналіз та перевірка доказів
Підготовка запитів, залучення експертів, свідків, проведення необхідних експертиз з метою встановлення фактів, які можуть забезпечити належну доказову базу для надійного захисту чи слугувати прямими доказами проти опонентів справи. 


Правова допомога ЮО, ФОП, Іноземцям
Юридичний супровід діяльності організацій, установи чи приватних підприємців на договірних засадах. Представлення інтересів юридичної особи в державних чи інших установах. Також, представлення правової допомоги іноземцям з метою захисту їх законних прав на території України. 
Медіація. Альтернативне врегулювання спорів
Сукупність процедур, що направленні на позасудове вирішення конфліктів. Основними з вищевказаних методів альтернативного вирішення суперечок є переговори. До переваг можна зарахувати, відносно низький рівень витрат в порівнянні з процедурою судового розгляду та конфіденційним характером процедур.

 

Для отримання більшої інформації, телефонуйте 0632188128


Контактное лицо:
Индекс: 08300
Страна:
Область: Киевская область
Город: БОРИСПОЛЬ
Адрес: вул. Героїв Небесної Сотні, 8А
Телефон: 0632188128
Мобильный:
Факс:
www: http://advokatov.com.ua/
ICQ:
Социальные аккаунты:

http://boryspil.info/advokatov

Координаты: N50.348 E30.949

Напечатать

Каталог организаций города Борисполя и Бориспольського района Киевской области / http://boryspil.info/view.php?id=25