ёридична компан≥€ "AdvokatoV"


ёридична компан≥€ "AdvokatoV"
вул. √ероњв Ќебесноњ —отн≥, 8ј
Ѕќ–»—ѕќЋ№
0632188128
ѕросмотр карты / маршрута: Google Maps | яндекс. арты   « ¬се контакты »

ѕросмотр комментариев [0]
(4 голосов)

ѕоследние отзывы
ќтзывов к данной компании на данный момент нет.

  лассификаци€
”слуги оординаты: N50.348 E30.949
ѕросмотров всего: 899
ѕросмотров за мес€ц: 69
ѕросмотров за сегодн€: 1

м. Ѕорисп≥ль, 24

advokatov. com. ua - ћи завжди рад≥ допомогти!

 

 онсультуванн€
Ќаданн€ безоплатноњ правовоњ допомоги в телефонному режим≥, оц≥нка ситуац≥њ та консультац≥€ щодо д≥й спр€мованих на захист ¬аших прав та законних ≥нтерес≥в. ¬ раз≥ необх≥дност≥ подальшоњ сп≥впрац≥, або коли питанн€ досить обЇмне, консультац≥€ проходить при зустр≥ч≥ в оф≥с≥. 
ѕ≥дготовка документ≥в
ѕравовий анал≥з ситуац≥њ та представлених документ≥в, оц≥нка перспектив досудового / судового розгл€ду. ѕ≥дготовка договор≥в, контракт≥в, претенз≥й, в≥дпов≥дей, запит≥в, клопотань, протокол≥в, акт≥в, лист≥в, позовних за€в та ≥нших документ≥в з посиланн€м на нормативн≥ акти. 


—удовий захист, ѕредставництво
ѕредставництво в судовому, досудовому ≥ в позасудовому врегулюванн≥ спору. ѕ≥дготовка апел€ц≥йних ≥ касац≥йних скарг, за€в, протест≥в, клопотань та ≥нших процесуальних документ≥в, що необх≥дн≥ в судовому процес≥. “акож, участь в переговорах з опонентом з метою з’€суванн€ позиц≥й, оц≥нки ситуац≥њ, дос€гненн€ компром≥су ≥ укладенн€ мировоњ угоди. 


«б≥р, анал≥з та перев≥рка доказ≥в
ѕ≥дготовка запит≥в, залученн€ експерт≥в, св≥дк≥в, проведенн€ необх≥дних експертиз з метою встановленн€ факт≥в, €к≥ можуть забезпечити належну доказову базу дл€ над≥йного захисту чи слугувати пр€мими доказами проти опонент≥в справи. 


ѕравова допомога ёќ, ‘ќѕ, ≤ноземц€м
ёридичний супров≥д д≥€льност≥ орган≥зац≥й, установи чи приватних п≥дприЇмц≥в на догов≥рних засадах. ѕредставленн€ ≥нтерес≥в юридичноњ особи в державних чи ≥нших установах. “акож, представленн€ правовоњ допомоги ≥ноземц€м з метою захисту њх законних прав на територ≥њ ”крањни. 
ћед≥ац≥€. јльтернативне врегулюванн€ спор≥в
—укупн≥сть процедур, що направленн≥ на позасудове вир≥шенн€ конфл≥кт≥в. ќсновними з вищевказаних метод≥в альтернативного вир≥шенн€ суперечок Ї переговори. ƒо переваг можна зарахувати, в≥дносно низький р≥вень витрат в пор≥вн€нн≥ з процедурою судового розгл€ду та конф≥денц≥йним характером процедур.

 

ƒл€ отриманн€ б≥льшоњ ≥нформац≥њ, телефонуйте 0632188128